Hallå i sommarvärmen! Jag ville bara tipsa om att Guppi Barnkläder har rea på en massa snygga märkeskläder för små och stora barn – även en hel del grymt snygga och coola Nova Star barnkläder har de till utförsäljning!
Tyvärr är det rätt så utplockat redan, men jag lyckades i alla fall fynda en riktigt snygg Scotch Shrunk tröja och två Levis tishor till sonen och varsin tröja från Nova Star barnkläder till mina döttrar.
För dig som har mindre / yngre barn, kanske runt storlek 74-86 cl, finns det typ hur mycket snygga och tuffa barnkläder som helst kvar på rean! Jag såg till exempel en galet snygg blå munkjacka från Nova Star som min son hade blivit supersnygg i om den passade. Rean är dessutom ganska bra, en hel del snygga barnkläder säljs till 40-50% rabatt och handlar du för 800 kr skickas kläderna dessutom fraktfritt. Bra va??
Skynda fynda snygga Nova Star och andra coola snygga barnkläder på utförsäljningen hos Guppi Barnkläder!




Några av de snygga barnkläder jag köpte till mina barn på Guppis utförsäljning av Nova Star Barnkläder.
Inga kommentarer ännu. Bli först!
RSS feed for comments on this post. TrackBack URL